Pokud nepatříte do sorty lidí, kterým je bezpečnost na silnici zcela ukradená, tak si jistě dáváte pozor na to, aby vaše auto bylo, pokud možno v co nejlepším technickém stavu. V případě, že tomu tak nebude, může se stát, že vám celý vůz nebo jeho část vypoví službu a vy budete namydlení. Proto se vyplatí používat pro auta pouze kvalitní komponenty, na které je spolehnutí. Do této kategorie se rozhodně řadí i žárovky h4 od společnosti Osram. Mají všechny potřebné vlastnosti, které od světla do auta chcete.

zadní světla

Žárovka h4 Osram není o tolik lepší než jiné typy značkových autožárovek, ale je daleko kvalitnější než levné podpultové modely. Disponuje dostatečně vysokou svítivosti, abyste se dokázali zorientovat na vozovce i za nepříznivého počasí nebo velké tmy, ale zároveň není její světlo natolik silné, aby dokázalo oslnit protijedoucí auta. Tento druh žárovek se může pyšnit poměrně dlouhou životností, která se za běžného provozu pohybuje okolo 700 hodin. A to není zrovna malé číslo, zvláště, porovnáte-li ho s neznačkovými světly. Autožárovka typu h4 je vhodná do starších typů vozidel, vyrobených v osmdesátých, potažmo devadesátých letech. Má dva vlákna.

jaguar

V případě, že se rozhodnete pro tento druh žárovek, nemusíte se kvůli instalaci obracet na specializovaný servis, ale klidně si můžete vyměnit žárovku sami svépomoci. Samotná výměna není příliš složitá a pokud máte k dispozici i manuál k vašemu vozu, měla by to být úplná brnkačka. Neměli byste však zapomínat na jednu podstatnou věc, a sice použít pracovní rukavice. Ty potřebujete nejen kvůli tomu, abyste se při montáži o žárovku případně nepopálili, ale také k tomu, abyste na povrchu žárovky nenechali žádné otisky. Ty by totiž mohly způsobovat potíže v podobě horší svítivosti. Nově instalovaná autožárovka musí být vždy dokonale čistá, jinak nebude plnit svou funkci správně.