Takový požadavek rozhodně není nic nemožného. Můžete ji mít, stačí si jen správně vybrat. O půjčky je mezi lidmi zájem, a na poptávku přirozeně reaguje i nabídka, takže je skutečně z čeho vybírat. Problém může být snad jen v tom, že ne každý si vybere. Pakliže patříte k lidem s vyššími příjmy, s ideálním věkem a bez závazků, můžete mít, na co si jen vzpomenete. Ovšem pokud je váš příjem spíše průměrný, máte rodinu, malé děti, a k tomu třeba navíc podnikáte, dostanete se do nepříjemné situace, protože i když na tom nejste po finanční stránce nijak bledě, všichni vás budou považovat za riziko, a jen tak někdo vám vstříc nevyjde.

Především banky v případě půjček překypují až přehnanou opatrností. Jejich největší starostí je, aby neuzavřely smlouvu se žadatelem, který je potenciálně rizikový, takže by se správa jeho úvěru mohla prodražit a navíc i zkomplikovat. Takovým lidem se snaží tradiční finanční domy vyhnout stůj, co stůj a tato opatření přirozeně dopadají na žadatele o půjčky. Především na ty, kdo peníze nejvíce potřebují.

penezenka v kapse

Jestliže jste se do podobné situace dostali i vy a v bance vám nechtějí vyjít vstříc, pak byste se měli raději obrátit jinam – požádejte o nebankovní hypotéku, třeba o hypotéku bez doložení příjmu, pakliže máte skutečné problémy s bonitou.

padesat euro

Ani v tomto případě se prokazování solidní bonity nevyhnete, ale výhodou je, že vám zde vyjdou maximálně vstříc a nastaví podmínky půjčky tak, aby vám byly prakticky ušité na tělo. A splácet takovou půjčku na míru je pak přirozeně mnohem jednodušší, protože jednotlivé splátky odpovídají vašim finančním možnostem.

To jediné, co budete muset splnit, abyste takový úvěr mohli získat, je ručení nemovitým majetkem. Když se za úvěr zaručíte dostatečně hodnotnou nemovitostí, tak už vám v cestě k penězům nebude nic stát. Celá věc se vyřídí rychle a bez zbytečných komplikací.