Nuru masáž paří mezi druhy erotické masáže. Zatímco klasické masáže jsou zaměřeny na jasný cíl a sice uvolnění svalového napětí a celkovou harmonii těla, cílem nuru masáže je navodit sexuální napětí, vzrušení. Jinými slovy řečeno, nuru masáže jsou velmi vhodným druhem předehry k pohlavnímu aktu. Další rozdíl je ten, že při nuru masáži ležíte zcela nahý a necháváte se hýčkat taktéž nahým tělem vaší masérky.
žena ve vodě
Nuru masáž pochází z Japonska, kde je považovaný za klasický erotický rituál zvaný kluzká masáž. Při tomto druhu masáže nejde pouze o dotyk holýma rukama masérky, ale masáž probíhá tzv. „tělo na tělo“, kdy masérka klouzavými pohyby používá celé své nahé tělo k vašemu požitku. Během masáže se prokrvují zejména intimní části vašeho těla a umocňuje se tak maximální prožitek. Významným pomocníkem při masáži je speciální nuru gel, který je vyroben z mořských řas. Gel je velice příjemný a kluzký. Jeho složení obsahuje výtažek z góji, která působí regeneračně a má významné antioxidační účinky. Dále obsahuje neméně důležitý vitamín B5. Nezanechává na těle žádné mastné skvrnky a má velmi dobrý klouzavý efekt. Pokožka je poté na dotyk velmi jemná, vláčná a příjemná.
ležet ve sněhu

Jak to probíhá?

Prvním krokem většiny nuru masáží je společná sprcha s klientem, kdy vám ji masérka většinou sama nabídne. Prostředí pro provádění masáže je velmi intimní, většinou vyplněné vonnými svíčkami a příjemnou relaxační hudbou. Po nanesení gelu dochází k samotné masáži, kdy se vám masérka věnuje celým svým nahým tělem a uplatňuje při tom různé druhy poloh. Gel velmi dobře klouže po pokožce, požitek masáže je tedy velmi silný a intenzivní. Žádným překvapením není ani samotné vyvrcholení v průběhu masáže, nebo na jejím konci. Po samotné masáži následuje opět sprcha s masérkou a poté už si jen odnést příjemný pocit uvolnění vašeho těla, eliminovaný stres a krásný, nezapomenutelný zážitek.