Muži, kteří jako náhradu Viagry volí adaptogenní bylinky, kam patří světoznámý Ženšen nebo proslulá Maca peruánská či Kotvičník zemní (Tribulus terrestris), zjišťují, že tyto přírodní zázraky nejen, že upravují tvorbu testosteronu, potlačují nárůst stresových hormonů a udržují hormonální rovnováhu, ale napomáhají i jako přírodní afrodiziakum zlepšovat sexuální libido. Jestliže se pak zaměří na likvidaci stresových podnětů a zlepší životní styl i v duchu zdravé výživy, uvědomí si, že tohoto úspěchu dosáhli vlastní pílí a houževnatostí. Tím se odlišují od těch, co stále tápou a důvěřují soudobé západní medicíně a vědeckým autoritám z laboratoří, z nichž některé dokonce přiznávají, že toho o lidském organismu a jeho složitém provázaném systému ví prozatím velmi málo.

milenci v přírodě

Posílení sexuálního libida se týká i žen, pro ně je vhodná například adaptogenní bylina Shatavari (Chřest hroznovitý), a takový milenecký pár pak může v rámci sexuálních radovánek dosahovat mnohačetných orgasmů a prožívat šťastné chvíle v mnohem intenzivnějším rozpoložení. Výhodou adaptogenů je, že nejsou návykové, nejsou to drogy, a jsou při doporučeném dávkování zcela bezpečné.

mladí novomanželé

Jestliže důvěřujete přírodním lékům a prožívání milostného dobrodružství si užíváte naplno, pak se můžete přistihnout, že i lépe vnímáte ženské tělo, jeho krásu v komplexním pojetí, a jste schopni se zaměřit i na erotogenní zóny, jež jste dosud přehlíželi. Rádi bychom vám tímto naznačili, že existují na ženském (ale i mužském) těle tři body, jejichž stimulací lze zvýšit sexuální touhu a posílit orgasmické vyvrcholení.

Jsou to ušní boltce, zejména lalůčky, střed pupíku a chodidla. Věnujte jim dostatečnou pozornost, můžete je jemně masírovat, třít, líbat a olizovat, čímž přispějete k silnějšímu vzrušení a hlubšímu procítění orgasmu. Jsou to zároveň velmi citlivé energetické kanály, jimiž odblokováváte různé psychické blokády, z nichž některé souvisí i s prenatálním obodbím.