Každý kdo využívá automobil každý den, mě dá určitě za pravdu, že by bez něho byl jako bez nohy. Pokud se dostanete do situace, kdy je Váš automobil v servisu a nutně potřebujete odjet na schůzku, tak neváhejte a využijte služeb autopůjčovny. Půjčovna aut Praha, je to správné místo, kde si vypůjčit automobil v případě, že Váš nejezdí.

půjčovna auta

Jen málo kde najdete tak kvalitní autopůjčovnu, jako je tato. Díky 22 leté tradici, je jejich vozový park nejen velký, ale také plný kvalitních automobilů. Všechny jejich vozy jsou pravidelně servisované a podléhají přísným kontrolám, aby nedošlo k poruše při pronájmu vozu. V jejich vozovém parku najdete více jak 10 vozů na půjčení a to včetně minibusů. Jejich vozy jsou samozřejmě čisté a také nejsou polepeny žádnou reklamou, tudíž s ním můžete vyjet i na nevšední akce, či jiné příležitosti.

půjčovna auta

Jestliže si zvolíte pronájem u této společnosti, tak dostanete spoustu výhod, které jsou zahrnuty v ceně. Mezi tyto výhody patří neomezený počet najetých kilometrů po České republice a také zákonné a havarijní pojištění. Navíc jsou všechny vozy vybaveny dálniční známkou pro celou Českou republiku a také má každé vozidlo dálkové zamykání. Pro vetší bezpečnost jsou všechny vozy vybaveny zamykáním řadicí páky a taky imobilizérem. Bezplatně si také můžete zapůjčit dětskou sedačku, nebo sněžné řetězy, které se hodí na hory. Všechny vozy se navíc půjčují s plnou nádrží a s plnou nádrží se také vracejí. Nemusíte tak jezdit ihned po vypůjčení na benzinku, ale až automobil vracíte. Samozřejmostí je podrobný ceník, který je napsaný u každého automobilu zvlášť a to včetně jeho výbavy. Prohlédnout si můžete i fotografie daného automobilu.

Pokud tedy nemáte automobil a sháníte jen krátkodobé vykrytí, než se Váš opraví, tak oslovte tuto firmu. Zaručeně nebudete litovat a pronájem vozu bude stát za to.