Chápeme vaše postoje vycházející ze skutečnosti, kterou důvěrně všichni dobře známe. Každý máme omezen svůj vlastní, či rodinný rozpočet a nechceme všechny výdaje vkládat, sice do velice funkční a v dnešní době taky stylové věci, za kterou ovšem každý z nás musí zaplatit odpovídající sumu peněz, která zrovna nepatří mezi nejmenší. Proto naprosto rozumíme tomu argumentu, proč platit za instalaci, když váš muž je třeba přímo nábytkový designer.

Sestavování kuchyní je velice složitá činnost. K samotnému sestavování kuchyní potřebuje každý člověk znalosti z několika oborů. Takový profesionál potřebuje být velice zručný, nezaškodí určitě u něj, že jeho vzdělání bude rozšířeno o základy architektury a designu, ale hlavně musí dokonale rozumět elektroinstalacím a vodoinstalacím, bez jejíchž provedení význam kuchyně bude poloviční. Proto jsme pro vás v bodech připravili souhrn všech výhod a nevýhod vyplývající ze sestavování kuchyně profesionály a naopak.

I. Výhody instalace firmou:

a) Rychlost – Díky většímu počtu dělníků pracujících se i u té největší kuchyňské sestavy podaří poměrně rychle sestavit vaší milovanou kuchyňskou linku i s instalacemi vody a elektřiny.

b) Zkušenosti – Díky častým sestavováním kuchyňských linek jsou profesionálové obratní ve své profesi, což se projeví, nejen ve vyšší rychlosti sestavování kuchyní, ale hlavně v preciznosti provedení.

c) Znalosti – Technické vzdělání těchto profesionálů zaručuje vysokou kvalitu prací těchto dělníků.Navíc znalosti získané během dlouhých let praxe vám zaručí, že i s nejmenším problémem, objeveným při sestavování si poradí.

II. Výhody instalace vámi :

d) Detailní znalost rozvodů v domě – Jednou z mála výhod, jenž můžete mít během sestavování kuchyně vlastními rukami je znalost rozvodů vody a elektřiny po celém domě, což vám může pomoci zrychlit práci.

e) Čas – Dalším důležitým faktorem, který teoreticky může hovořit pro sestavení kuchyně bez jakékoli pomoci je taky fakt, že pracovní rozvrh si můžete sami rozvrhnout, dle vašeho uvážení.
Doufáme, že jsme vás přesvědčili tímto článkem a sestavování kuchyňských sestav radši nenecháte profesionálům.