Instagram je jednou z nejvíce populárních sociálních sítí, která je skvělá v tom, že můžeme ukázat lidem část svého života, čemuž pomáhá instastory.

Obsah na Instagramu

Video a audio

Každá sociální síť se zaměřuje na určitý druh obsahu, přičemž zrovna u této sítě je to video a také obrázky. Vzhledem k tomu, že je tu spousta uživatelů, tak si můžeme užívat spoustu obsahu od všeho druhu. Každý si tu najde své, protože třeba milovníci módy si můžou prohlížet příspěvky od módních návrhářů a také lidí, kteří májí módu jako koníček. Jakmile se začneme na tyto příspěvky koukat a dávat jim srdíčka, tak nám je začne doporučovat samotný algoritmus sítě.

logo instagram

Z jisté části je to také zajištěno klíčovými slovy, která jsou označovány hastagy. Velmi populární na Instagramu jsou instastory, což jsou příběhy, které prodáváme a naši sledující je můžou shlédnout po dobu 24 hodin, v čemž je jejich kouzlo. Jakmile si otevřeme aplikaci, tak se nám hned na vrchní části ukáží veškeré příběhy od lidí, jenž sledujeme. Příběhů můžeme samozřejmě přidat hned několik, kdy každý může mít maximální délku patnáct sekund.

Stažení příběhu

Uživatelé mají nejčastěji rozděleno prodávání příspěvků tak, že ty hlavní dávají na svůj profil a aktuální události v životě právě na instastory. Příběhy můžou být jakékoliv, protože se jedná o formu videa či obrázku. Můžeme na ně přidávat mnoho různých prvků, přičemž mezi ty základní se řadí označování přátel, přidání polohy, filtry, přidání textu a mnoho dalších prvků, takže si můžeme opravdu s instastory vyhrát. Prohlížení příběhů ostatních je velmi pohodlné, protože si stačí je rozkliknout na hlavní stránce a ony nám automaticky běží.

Slovo Instagram

Jestliže se chceme přesunout hrne na další, tak stačí kliknout na pravou část obrazovky. Z důvodu toho, že příběhy za 24 hodin zmizí se hodí znát způsob, jak si je stáhnout do zařízení. How to download instagram story video Stahujvidea.cz, kde vložíme odkaz na video, a to se nám uloží přímo do zařízení, kde si jej můžeme přehrávat kdykoliv a na rozdíl od Instagramu nám nezmizí za jeden den, ale zůstane v zařízení už na furt.