Ještě stále probíhají sezónní plesy ale i po celý zbytek roku si neustále můžeme dopřávat zábavu v podobě firemních večírků, narozeninových oslav, nebo párty v různém stylu. K dobré pohodě a perfektní zábavě na těchto akcích samozřejmě přispívá dobrá společnost přátel, hudba, která vám sedne a nesmí chybět ani kvalitní občerstvení. Oblíbeným prvkem posledních let na výše jmenovaných oslavách je t/fotogalerie/ pořizování aranžovaných fotografií v takzvaném photoboxu, či fotokokoutku. Právě v tomto mini foto ateliéru najdete pro sebe, své kolegy a přátele vtipné rekvizity a pozadí, které doplní vaše neméně vtipné kreace póz a grimas patřící neodlučitelně k bujaré zábavě. Karnevalové kloboučky, konfetyJestliže se necítíte na odvážné pózy s výraznými rekvizitami, zvolte si některý z decentních prvků. Náš photobox vyhoví tedy i konzervativnějším návštěvníkům, jako jsou například babičky, tchýně, nebo náměstci a ředitelé. Ti všichni si odsud zcela jistě odnesou krásnou fotografii a současně vzpomínku na zajímavou a krásnou akci. Profesionální zařízení photoboxu umožňuje okamžité pořízení kvalitních fotografií, vytiskne je, ale také může nabídnout tisk a sdílení momentek zachycených na váš fotoaparát. Tímto jednoduchým způsobem dáte svému okolí vědět, jak dobře se právě bavíte. Naše cenově příznivé služby oceňují zejména maturitní ročníky pořádající své vyhlášené plesy. Právě na nich se obvykle sejde celá rodina, a to je právě ta pravá příležitost pro pořízení pár vtipných snímků, jež budou pro všechny příjemným připomenutím této krásné akce, jako je maturitní ples.Čtyři tančící postavy v barevném poli
Uspořádejte vaši oslavu se vším všudy! Potěšte své hosty možností pořízením neotřelých a vtipných snímků, navíc v perfektní kvalitě a bleskovou rychlostí!
Pro bližší informace o možnosti přistavení photoboxu vyplňte prosím poptávkový formulář uvedený na našich stránkách, kde jsou k dispozici i ceny jednotlivých služeb.