Vždycky jsem se hodně starala o svůj vzhled, protože krása mých zubů anebo vlasů a taky pleti mi nebyla nikdy lhostejná. Tuto krásu jsem si uvědomila ve svých patnácti letech, když jsem se začala zajímat o chlapce. Taky jsem se velmi zajímala o módu a kosmetiku, takže taky jsem si dávala záležet na tom, abych měla bílé a kvalitní zuby. Nikdy kdybych se nesmířila s tím, že bych měla zkažené zuby anebo nepříjemný dech. To je všechno mi vštípila moje maminka, protože moje maminka byla zubařka. A zubní lékařství maminka chtěla studovat prý vždycky, protože jí záleželo na tom, aby pak její rodina měla krásné, a hlavně zdravé zuby. Jsem ráda, že se maminka proto toto zaměstnání rozhodla. Navíc, když to tak vezmu, tak v dnešní době dělat zubaře nebo dentálního hygienistu je opravdu perfektní. Je to takové lukrativní zaměstnání.

Dětský úsměv je krásný.

Já jsem si řekla, že když už mě bylo dvacet pět let, tak je na čase jít na nějaký další zubní zákrok. Proto jsem si řekla, že zkusím poprvé bělení zubů. Předtím jsem chodila pouze na dentální hygienu, na odstranění zubního kamene. Proto jsem se rozhodla, že se kouknu na ceny bělení zubů v Praze. Protože bydlím v Praze, tak je logické, že budu chtít zubní ordinaci http://www.ahaonline.cz/clanek/trapasy/141435/hruza-v-ordinaci-vyhruzky-rany-nasili-a-modriny.html z Prahy.

Zuby si čistím pravidelně.

Našla jsem si několik zubních ordinací Praze, kde jsem se podívala na ceny, kde bělí zuby. Musím říct, že ceny byly opravdu různé. Cena za bělení zubů v Praze je docela vysoká. Ale řekla jsem si, že když budu chodit jednou ročně, tak se mi to vyplatí. A vy taky chodíte na bělení zubů nebo ne? Vím totiž, že mnoho lidí tam vůbec nechodí, protože jim to přijde zbytečné. Tak samozřejmě chápu, že nezáleží na tom, jakou barvu zubů máte, protože na zdraví zubů to nemá vliv. Nicméně ale jistě by byl každý rád, kdyby mohl mít pěkné a bílé zuby. Já jsem si řekla, že do ordinace na bělení zubů v Praze se jistě ještě vrátím.