Vždycky jsem měla za to, že s technikou je to jednoduché. Sice jsem měla pravdu, ale zase jsem nepochopila to, že technika taky něco stojí. A to třeba, když se vám rozbije v tu nejméně vhodnou dobu. Protože si pamatuji, že jsem na vysoké škole musela doma udělat opravdu skvělý referát a taky nějakou přednášku. A protože mám docela špatnou paměť, takže jsem si chtěla udělat všechno na počítači, co jsem si potom chtěla vytisknout doma. Mám taky doma kvalitní tiskárnu, která mě stála opravdu hodně peněz. Nechci se chlubit, ale s technikou docela umím zacházet docela dobře.

Technika není vždy dokonalá.

Byla jsem taky dva roky v takovém kroužku, který se zabývá technikou a robotikou Německa, takže jsem ráda, že jsem tohle absolvovala, protože ty dva roky mi daly opravdu hodně zkušeností. Takže to taky mohu pochlubit tím, že už mohu doučovat některé děti a další studenty techniku, proto se to vyplatí studovat. Jenomže se mi stala potom právě na vysoké škole taková nemilá událost. Když jsem se na poslední chvíli rychle spěchala vytisknout nějaké papíry na proslov školy, tak mně prostě doma zradila tiskárna. Byla jsem úplně v šoku! A čeká mě přednáška asi za půl hodiny a já jsem si neměla kde vytisknout důležité papíry o přednášce a referátu. Absolutně jsem nevěděla, co mám dělat.

Počítač potřebuji ke své práci.

Stála jsem pořád na jednom místě a chtělo se mi brečet a taky smát. Nakonec jsem to udělala tak, že jsem musela rychle volat své kantorce, které jsem světla můj problém. Naštěstí ale kantorka byla tak hodná a skvělá, že mi rychle pomohla. Rychle někoho zalarmovala, aby vytisknul dokumenty, která mi potom přinesla do školy, bych mohla udělat přednášku, za což jsem byla vděčná. A nakonec to všechno dopadlo dobře. Sice jsem udělala opravdu skvělou práci a skvělý přednes, ale dodnes nechápu to, proč mě taková technická věc, kterou mám doma už dlouho prověřenou, zklamala. Mrzelo mě to ještě dlouho.