Hledáte luxusní společenské šaty, ve kterých zazáříte na jakékoliv akci? Chcete jít do salonu, kde personál rozumí svojí práci a dělá ji s láskou? Chcete mít prvotřídní servis po celou dobu vaší návštěvy? Pokud jste odpověděla 4x ano, pak jste u nás správně. Najdete u nás svatební a společenské šaty, a rovněž šaty na ples Svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz. Ty si můžete půjčit nebo koupit, záleží na vás.

fialové šaty

Hledáte luxusní princeznovské šaty? Chcete nadýchanou třpytivou sukni, která upoutá pozornost každého? U nás jste sorávně. Takových máme v salonu desítky, a to v mnoha barvách – od světlých až po černé. Záleží jen na vašem vkusu, v čem se chcete na ples vydat.
Cítíte se spíš v klasických koktejlkách, které vynosíte i do města? Ty u nás máme taky. U nás si vybere každá žena, která se chce líbit a cítit se sebevědomě.

Dobře padnoucí šaty jsou základ

  • Proto vám šaty pomůžeme vybrat, aby co nejvíce odpovídaly vaší postavě
  • Upravíme vám je na míru
  • Vyzkoušíme s vámi všechny šaty, které si vyberete
  • Po celou dobu vaší návštěvy se vám bude věnovat příjemný personál se zkušenostmi z oboru

My šaty jen neprodáváme a nepůjčujeme. My se vždy snažíme, aby si u nás každá žena našla takové šaty, po jakých touží. Není naším cílem vám za každou cenu nějaké vnutit, ale chceme, aby měl náš salon prestiž, a byl vyhledávaným místem pro půjčování a nákup šatů. Proto se u nás vždy setkáte jen s příjemným chováním, to je pro nás základ.

plesové šaty

Všechny šaty najdete v online katalogu, abyste si je mohla prohlédnout ještě před vaším příchodem. Můžete si tak vybrat předem ty, které by se vám líbily nejvíc. To vám může usnadnit zkoušení, které by jinak mohlo zabrat víc času. Každý model najdete detailně popsán pro vaši lepší představu. Potom už jen stačí přijít k nám, kde vám pomůžeme najít TY ŠATY, které vám padnou, a ve kterých se budete cítit krásně.