Pokud si žena najde přítele, je pochopitelné, že by jej nejraději měla jen sama pro sebe a moc se jí nechce jej někam pouštět. Pokud se jedná o kamaráda, žena s tím až takový problém nemá, ale jestliže se jedná o kamarádku, je možné, že s tím daná žena bude mít problém a to, i když sama nechce. Je mnoho žen, které jsou schopny spoustu věcí tolerovat, ale také se najdou věci, které už mohou představovat problém.

Problém může být pro přítelkyni muže například to, pokud muž vezme do kina jinou ženu, než svou přítelkyni. Jen málokteré ženě by se líbilo, že jde její přítel do kina s jinou ženou. Pokud se nad tím zamyslíte, možná, že i vy zjistíte, že by se vám něco takového příliš nelíbilo.

dvě ruce

To, že muž jde do kina s jinou dívkou, než se svou přítelkyní, může zavánět problémem. Pravděpodobně by muž nešel s jinou dívkou do kina, pokud by jí neměl více než rád. Jen málokdy se stane, že se jedná o přátelské kino, protože muži, kteří mají přítelkyně, do kina vezmou buď svou přítelkyni a nebo se domluví s kamarády, že společně zajdou na nějaký film, který by danou ženu nemusel bavit. Jestliže daný muž své ženě navíc neřekne, že jde do kina s nějakou dívkou a daná žena se to po čase dozví, může to pro muže představovat velký problém.

žena a muž

Může se klidně stát, že muž by svou ženu rád opustil a začíná proto randit s jinými dívkami a čeká, jestli se nějaká chytne. Žena to nemusí vzít moc dobře, protože je jasné, že nikdo není nadšený z toho, pokud zjistí, že daný partner ve vztahu podváděl.

Jestliže tedy zjistíte, že váš muž jde do kina a řekne vám, že jde s kamarádem, kterého znáte, můžete si to ověřit v případě, že byste vašemu muži nevěřili, nebo byste zjistili, že si daný kamarád píše s vaší kamarádkou v době, kdy má být v kině s vašim přítelem. Něco tady rozhodně nesedí.

Žádná žena by neměla být tahána za nos. Žádná si to nezaslouží.