Každý muž je zcela jiný. Mnoho žen může tzv. hází do jednoho pytle, jenže to je zcela nesmyslné. Stejně jako jsou různé ženy, tak jsou i muži, i když se to tak nemusí vůbec zdát. Bez mužů by se svět zhroutil. Jsme tu všichni stejně potřební. Když se řekne muž, každé ženě se v hlavě vybaví někdo úplně jiný. Nenajdete dva stejné. Každá žena (samozřejmě hetero) miluje pozornost mužů. Jenže teď mluvíme o pozornosti mužů, kteří o sebe pečují, ne těch, kteří sedí u hospody pomalu úplně na mol a pokřikují slizké sexuální narážky. To není příjemné opravdu žádné ženě. Ne všichni muži toto dělají, je jich mnoho, kteří by si nedovolili něco vykřiknout a to cením. Oni určitě též ocení pozornost žen.

muž

Někteří muži se na sobě snaží pracovat co se týče vzhledu, no která se neotočí za svalovcem? Ale k čemu jsou svaly, pokud chybí mozek. Známe hloupé ženy, známe hloupé muže. Stejně i naopak. Někteří muži jsou opravdoví gentlemani, ale všichni se rádi seberou a jdou někam s kamarády, aby si od toho mohli odpočinout. Relaxovat potřebuje každý, hlavně každý má jiný způsob, čím se odreaguje. Pokud vás muž často vysedává u sportů, nebo našel cokoliv jiného, co mu dopřává odpočinek, dopřejte mu jej též. Bez toho by svět nebyl, musíme na sebe brát ohledy.

inženýr

Mnoho žen chce, aby se jí muž věnoval 24 hodin denně, ale přeci se nemůže točit svět jen kolem ní. To je nesmyslné. Muži mají vlastní svět, ve kterém chtějí zůstat i ve chvíli, když jdou do vztahu a počítají s tím, že je jako partnerka podpoříte. Měli bychom si mužů vážit už jen pro to, jak obětaví dokážou kolikrát být. Udělali by pro ženu cokoliv ve chvíli, kdy se zamilují a to mnoho lidí přehlíží. Vůbec nevidí ty dobré stránky, ale vidí jen ty špatné, kdy jsou muži považováni za násilníky a neschopné osoby, které se chovají jak malé děti. Ovšem pokud to takhle vidíte taky, zkuste se více zakoukat, jak to vlastně chodí.