Už jste někdy přemýšleli, že darovat zážitek je ten nejlepší a nevhodnější dárek pro všechny, kdo mají rádi dobrodružství, adrenalin a opravdu zajímaví věci? Pokud je tohle opravdu to, co byste si přáli, tak byste se měli rozhodnout ještě hned dneska a vybrat si tohle všechno ještě hned dneska a udělat ten první krok, protože to jinak nejde. Laser game bude tou nejlepší volbou pro všechny, kteří se nebojí zkusit nové věci, mají rádi střílečky a baví je tohle hrát na počítači a chtěli by se třeba stát panáčkem v reálním životě a tuhle hru si zkusit na vlastní kůži.

DSC_0204

Bude to opravdu tak, jako byste byli vtaženi do počítačové hry a vy sami se stali účastníky, to je jasné. Nebojte se rozhodnout se ještě hned dneska a bude to všechno naprosto skvělé a geniální, to jinak prostě nejde. Rozhodněte se ještě hned dneska a určitě tohle všechno bude skvělé a bude se vám to opravdu moc líbit, takže nezoufejte a udělejte tohle všechno co nejrychleji. Rozhodně tohle bud něco skvělého a luxusního.

IMG_8139ps

Nejlepší ceny

Naše ceny jsou opravdu skvělé. Navíc u nás máte i místo speciálně vyhrazení na parkování pro zákazníky našeho centra zábavy, takže se nebojte, že byste neměli kde zaparkovat, jak je tomu ve většině případů v Praze, takže to se nestane. Máme zde místa přímo pro zákazníky. Rozhodně tohle bude pro vás to pravé ořechové a naprosto skvělé řešení, protože si zahrajete, budete se hýbat, takže i ze zdravotního hlediska je tohle lepí, než někde sedět a nic nedělat a jenom popíjet alkohol. Vaše zdraví vám poděkuje i z tohohle pohybu. Vyberete si arénu, která vám bude spíše sympatická, na které se domluvíte ve skupině, zvolíte počet lidí, vyberete si termín a čas a všechno bude domluvené, pokud byste měli jakékoliv dotazy, tak se stačí na cokoliv zeptat a my vám mile rádi pomůžeme, to je jasné.