Prosluněné liduprázdné pláže pokryté jemným bílým pískem, průzračné tyrkysově zbarvené moře, palmy, nádherná příroda, zkrátka exotická dovolená, přesně jak má být – to vše, a ještě mnohem více vám nabídne exotický a luxusní Mauricius. Díky příznivým klimatickým podmínkám si zde můžete užívat příjemných letních teplot po celý rok. Můžete jen tak odpočívat na pláži, plavat v průzračných teplých vodách Indického oceánu, šnorchlovat nebo potápět se. Až vás tyto činností omrzí, pak se můžete vydat třeba na vysokohorskou túru. Vyrazit také můžete do pralesa, pokochat se vodopády nebo sopečnými krátery.

mauricius dovolená

A CO NA MAURICIU NAVŠÍTVIT?

Za návštěvu stojí třeba hlavní město s přístavem Port Louis, botanická zahrada Sir Seewoosagur nebo Pamplemousses, úchvatný útes Le Morne nebo přírodní jezero Grand Basin. Na Mauriciu se také nachází přírodní rezervace, národní parky nebo krokodýlí farma. Navštivte tento překrásný klenot Indického oceánu, který vám učaruje, a užijte si luxusní exotickou dovolenou podle vašich představ.
houpací síť na pláži

V nabídkách cestovních kanceláří můžete narazit třeba na tato letoviska:

Letovisko Balaclava je součástí nádherného zálivu a je velkým lákadlem pro milovníky potápění a šnorchlování.

Belle Mare je letovisko nabízející jedny z nejhezčích pláží na Mauriciu.

Letovisko Flic en Flac je menší rekreační středisko s krásnými plážemi. Voda v moři je průzračně čistá a pro přítomnost korálových útesů je také tato lokalita oblíbená pro potápění a šnorchlování. Nechybí ani široká nabídka různých vodních sportů.

Grand Baie patří mezi jedno z nejoblíbenějších turistických středisek na Mauriciu a v minulosti mu bylo přezdíváno „Zátoka bez konce“.

Letovisko Grand Gaube je menší poklidné letovisko. Pláž je pokrytá jemným pískem a pozvolna se svažuje do křišťálově čisté vody.

Navštivte některé z oblíbených oblastí na Mauriciu a užijte si parádní dovolenou.