Každá žena o sebe ráda pečuje. O pleť, své tělo, líčení, oblečení. Součástí péče je i manikúra a pedikúra. Ruce ukazujeme stále a je tedy žádoucí jejich dokonalý vzhled. Okousané či špinavé nehty nevypadají vůbec hezky.
Většina žen dnes dává přednost profesionálním službám. V posledních letech se totiž staly hitem nehty gelové, vyžadovalo to však mnoho času a patřičnou dávku šikovnosti a přesných kroků. A nebyla to ani nejlevnější záležitost. Dělat gelové nehty doma nebylo ideální.

sada laků

Gel lak, nová možnost jak si zkrášlit nehty

Doba ale postoupila a na scéně se objevila bezvadná možnost, jak si udělat perfektní manikúru i doma. Tato možnost kombinuje jednoduchost aplikace klasického laku a vlastnosti gelu. Toto novinkou jsou takzvané gel laky na nehty.
Gel lak vydrží na nehtech dlouhou dobu bez viditelné újmy, vypadá zkrátka dokonale. Jeho výhodou je však velmi snadná aplikace s vynecháním mnoha kroků, které jsou třeba u klasických gelových nehtů. Gel lak lze ale také vytvrdit v UV lampě.

pc

Vyberte si i vy svou barvu a buďte trendy

Nabízíme nepřeberné množství barev gel laků ve vysoké kvalitě , vyberte si i vy ten svůj a vyzkoušejte jeho výhody. Pokud jste dosud váhala, po vyzkoušení gel laků už nikdy nebudete chtít jiný. Konečně vám na nehtech vydrží barva delší dobu a nebudete muset nehty přelakovávat každé dva dny.
Naše laky pocházejí z EU, nemusíte se tedy bát je bezpečně použít. Před aplikací se řiďte pokyny výrobce a důkladně lahvičku s lakem protřepte, ať docílíte rovnoměrného rozložení pigmentu. Jen tak bude lak po aplikaci vypadat dokonale.
Pro perfektní manikúru už nebudete muset do kosmetického studia, ale vytvoříte si ji rychle a hlavně v pohodlí svého domova i vy sama. S našimi gel laky to bude snadné, uvidíte.