Zásobování lékáren je velmi zajímavá práce, ve které zažijete každý den vždy něco nového ba až neobvyklého. Já to znám z vlastní zkušenosti, protože jsem dva roky zásobovala lékárny. Ze začátku to byla docela dřina, protože musíte projít všemi možnými školeními. Jedná se o práci s léky a zdravotnickým materiálem, a tak je jasné, že se vše musí řádně zapsat a taky prověřit. Určitě nezaměstnají někoho, kdo je například závislý na lécích nebo má až moc špatný trestní rejstřík. Mě si taky takto dost prošetřovali, ale mě to nevadilo. Chápu to, protože je jasné, že každý chce mít ty nejlepší zaměstnance. Já, kdybych byla zaměstnavatel, tak si taky dám záležet na tom, koho to vůbec zaměstnávám. Víte, není tak nic nepěkného, když vás zaměstnanec zklame. Pamatuji si na jeden případ, kdy jeden známý zaměstnal jednoho pána.

Práce v logistice je zajímavá.

Měl rozvážet sice jen obyčejnou pizzu, ale stala se taková nemilá nehoda. Pán již rozvážel pizzu asi přes rok, všechno vypadalo že je v pořádku, ale potom to šlo s pánem z kopce. Začal z ničeho nic chodit pozdě do práce a byl takový celkově nevrlý. Známému to bylo divné a tak se ho zeptal, ale byl jen odmítnut, že se do jeho soukromého života nemá starat a tak toho známý nechal.

I akné se léčí léky.

Jenže to všechno se pak prolínalo do pracovní sféry. Onen muž byl pomalý a začal být i agresivní na ostatní zaměstnance. To už logicky známý nenechal jen tak a na muže přitvrdil. Víte, co z toho nakonec vzešlo? Správně, onen muž byl závislý na alkoholu. Sice ne dlouho, ale poslední rok měl velké problémy s pitím. Prohrál na automatech totiž hodně peněz, a tak žal a bolest zapíjel v hospodě alkoholem, což je ta nejhorší věc, co může člověk na smutek udělat. Já bych se do tohoto nikdy nepustila, myslím, že je opravdu lepší v případě problému vyhledat jen odbornou zdravotní pomoc, třeba psychologa, který vám pomůže. Více informací o zásobování máte na našem webu.