Móda se rychle mění, ale nelze neustále vymýšlet něco nového a tak se v pravidelných cyklech znovu  a znovu vrací i ta stará, jen trochu obměněná. Úborů do postele se to týká též.
V podstatě máme dvě možnosti, jak jít spát. Každá má své výhody a nevýhody.
spící brunetka
1.       Oblečení
Musíte přemýšlet o tom, co si na sebe obléknete. Závisí to od toho, zda chodíte spát sami nebo s někým, kolik je v místnosti stupňů, jakou máte pokrývku a podobně. Pomocí sexy noční košilky se dá výborně svádět partner.
2.       Nazí
Nemusíte přemýšlet o ničem, jste otužilí a chodíte-li spát s někým, můžete se k sobě lépe tulit. Partner se také nemusí zabývat svlékáním jednotlivých částí pyžama, když zatoužíte po milování. Na druhou stranu můžete při nižších teplotách nastydnout, nebo když Vám partner sebere peřinu. Není to nic pro stydlíny a konzervativní jedince. Taky Vás mohou oknem zahlédnout sousedé, když se půjdete v noci do kuchyně napít.
Pokud spadáte do první varianty, otevírá se před Vámi mnoho kombinací a způsobů, jak a co si obléknout. Ty základní můžete doplňovat o noční čepičku – znám několik chlapů, co ji v noci nosí, nebo o ponožky – to se týká hlavně zimomřivých žen.
·         Noční košile
Úbor jak pro muže, tak pro ženy. Muži mají rádi, že to luftuje a v případě tělesného sbližování stačí vytáhnout nad pas a je to. Není nutné svlékat. Pro ženy existuje několik různých druhů látek a mnoho střihů. Od babičkovských po sexy svádivé, co víc odkrývají, než zakrývají.
·         Pyžamo
Krátké nebo dlouhé podle sezóny, nosí ho jak muži, tak ženy. V zimě hezky zahřeje a ženy se v něm cítí pohodlně. Muži ho na nich ale nemají moc rádi. Je třeba ho svléci, když jde o sex.
noční košile
·         Spodní prádlo
Proč kupovat speciální oblečení, když můžu spát v kalhotkách a košilce nebo trenkách.
·         Tričko
Nejlépe půjčené od partnera, aby po něm ještě vonělo. A o dvě čísla větší.