Měli byste se rozhodnout ještě dneska a vybrat si z celé řady našich opravdu luxusních nabídek. Pokud byste chtěli kuchyni od nás, tak byste se měli přesvědčit, že jsme pro vás ti praví. Jistě vás o tom přesvědčí fotografie našich prací, které jsme udělali pro naše zákazníky. Nic pro nás není problém. Nebojíme se moderních technologií a rádi zkoušíme nové věci a nic pro nás není překážkou a problémem.

kuchňská linka

Vždy se snažíme všechno vyřešit tak, abyste byli spokojení vy a všichni ostatní, to je jasné. První schůzka proběhne u vás doma, kdy my přijedeme za vámi, zaměříme si prostory a poté vám vytvoříme návrh na základě vašich finančních možností. Vy nám řeknete, jakou máte zhruba představu o tom, jak by to mělo vypadat a co byste stoprocentně chtěli, aby bylo součástí kuchyně, a my podle toho vypracujeme 3D návrh, takže to všechno uvidíte jakoby v cílové podobě, takže si můžete za času říct, co se vám nelíbí. My budeme návrh přestavovat do té doby, než nebudete spokojení a než se vám to opravdu nebude moc líbit. Měli byste se ale rozhodnout co nejrychleji, abychom na vás mohli začít pracovat.

Maximální spokojenost
Všechno zvládneme v termínu a nebojte se, že bychom něco nezvládli. Máme celou řadu zkušených zaměstnanců, které jsou opravdu zkušení a vědí, co mají dělat a jak si rozvrhnout práci tak, aby to všechno zvládli. Kuchyně na míru Prahazvládneme vytvořit rychle, kvalitně a opravdu dokonale. Určitě budete nadšení. Jsme menší rodinná firma, která zvládne přetvořit každou představu do skutečnosti. Kuchyně je místo, kde trávíte opravdu hodně času a měli byste to tam mít uzpůsobené podle vašich představ.

moderní kuchyň

Měli byste to tam mít hlavně organizované, a pokud ván vaše stávající kuchyně nevyhovuje, tak byste to měli změnit. Je jedno, jestli mate atypické prostory a podobně. My si se vším poradíme opravdu bravurně a zvládneme všechno, co po nás budete chtít, to si pište.