Také už se těšíte na dovolenou? Vnímáte, že je pracovní cyklus natolik dlouhý, že už se dovolené nemůžete dočkat? Podobné pocity zažívá snad většina z vás, a když ta očekávaná chvíle konečně nadejde, mohou nám zbytečné komplikace ten týden či čtrnáct dnů volna pěkně pokazit.

Některým nepříjemnostem lze předcházet, kupříkladu vhodným balicím a skladovacím materiálem, který je pro cestování na dovolenou ideální – zip sáčky s posuvným jezdcem.

Polyetylen je zdravotně způsobilý materiál – o něm se ví již mnoho let, že je to ideální plast pro skladování potravin, léků či zdravotnických potřeb, nedochází tu k žádné kontaminaci toxickými látkami. Můžete tímto způsobem bez obav do sáčku ukládat nakládanou zeleninu stejně jako mouku či strouhanku. Sáčky mohou být využívány pro balení dětských hraček či plenek i kojenecké výživy. Na cestách do nich můžete zabalit takříkajíc vše, aniž byste museli řešit nějaké zdravotní problémy.

ořechy a sušené ovoce

Uzavírací zip zamezí kontaktu předmětů s okolím – uzavírací sáčky se těší velké oblibě hlavně díky propracovanému systému hermetického uzavírání. Jakmile zip do sebe zacvakne, máte jistotu, že se obsah sáčku nedostane tam, kam nemá, samozřejmě s ohledem na bezpečný transport, kdy zamezíte protržení sáčku.

skladování potravin

Chrání před zápachem – cokoli se nachází uvnitř uzavřeného sáčku, ponechává si svůj vlastní odér, aniž by o tom kdokoli zvenčí věděl. To se může hodit např. při přepravě zrajícího sýra, jehož odér by v přeplněném vlakovém kupé jistě budil náležitou pozornost. Podobně si můžete počínat i se špinavým oblečením na dovolené, které uvnitř sáčku nemůže svými pachy nikoho obtěžovat.

Je lehký, dobře skladný a levný – zip sáčky můžete doma skladovat velmi dlouhou dobu, můžete je mít v rezervě ve více rozměrových provedeních a navrstvené na sobě třeba v zásuvce psacího stolu či v šatní skříni. Snadno se skladují, nepodléhají zkáze, nepřijímají žádné pachy a především jsou velmi levné, což je pro logistiku a skladovací procedury nesmírně zásadní věc.