Představili jste si někdy schodiště, u kterého by nebylo zábradlí? Pokud ano, tak je to velká chyba, která by se neměla nikdy opakovat. Zábradlí je velice důležité a nemělo by u žádného schodiště chybět. Slouží jako bezpečnostní prvek a mnoho starších lidí by se bez něho ani do schodů nevyškrábalo. Díky zábradlí si můžeme na cestě po schodech odpočinout a použít ho jako pevný bod. Zábradlí by mělo být pevně přiděláno a nemělo by být nikde povolené, nebo volné. Pokud přemýšlíte, že si doděláte zábradlí k Vašim schodům na terasu, tak zvolte osvědčenou firmu, která ví, jak by mělo zábradlí vypadat.

zábradlí (2)

Firma kmkdesign, je známá firma, která dělá zábradlí už mnoho let. Zábradlí na schodiště Kmkdesign a schodiště samotné už vyrábějí od roku 2001 a mají s ním ty nejlepší zkušenosti. Navíc zaměstnávají pouze kvalifikované dělníky, kteří díky dlouholeté praxi vědí, co dělají. Jejich práce je nejen rychlá, ale také velice kvalitní. Firma si stojí také za tím, že zákazník je pro na prvním místě a snaží se vždy vyhovět ve všem, co zákazník požaduje. Navíc poskytují bezplatné poradenství v jejich showroomu. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému zákazníkovi a také kvalita použitého materiálu. Navíc, pokud si uděláte nezávaznou poptávku, tak Vám firma do 48 hodin odpoví a zašle předběžnou kalkulaci s výpočtem ceny.

zábradlí

Na webových stránkách firmy se můžete podívat na všechny schodiště a zábradlí, které firma již realizovala u zákazníka a také na kompletní ceník. Najdete zde také doplňkové výrobky a také si můžete prohlédnout výrobky ze zámečnické výroby. Mimo to firma dělá také stříšky, které jsou ideální před vchodové dveře, nebo nad balkón, kde Vám zatéká při dešti voda. Také zde najdete dveře a zástěny, kterými se firma také zabývá.

Pokud tedy sháníte něco z víše zmiňovaného, tak se obraťte na tuto osvědčenou firmu, která ví, co zákazník potřebuje.